Hakan Evden Eve Nakliyat

HAKAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Hakan Evden Eve Nakliyat firmaları ve fiyatları Aradığınızda Müşteri Temsilcilerimiz Siz Değerli Müşterilerine En Detaylı Bilgileri Vermek İçin Sizlere 7/24 Ulaşabileceğiniz +90(544) 445 33 57 İletişim Numaralarımızdan Hazır Olarak Beklemektedir. Hakan Nakliye Şehir içi  Nakliye . Hakan Asansörlü Taşımacılık Ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliye Hakan Taşımacılık Hizmetleri  Sıralaması Maddeler Halinde : Öncelikle müşteri temsilcimiz Taşınacak Olan Eşya Bilgisini Alarak Şifahen (Ortalama) Bir Fiyat Belirler https://wa.me/+905419574557 WhatsApp Tan Resim Görseli İsteyerek Sağlıklı Bir Fiyat Çalışması Yapılarak Telefonda Anlaşılır . İstanbul Nakliyat Firması İkinci Seçenek Olarak Müşterilerimizin Adresine Ücretsiz Olarak Yetkili Eksper Gelir Ve Eşya Ekspertiz Yapılarak Ve Anlaşıldığı Takdirde Sözleşme Yapılarak Taşınma İşleminin İlk Evresi Başlar.

Hakan Asansörlü Taşımacılık

Hakan Asansörlü Evden eve nakliyat firmaları fiyatları  iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların En iyi  şekilde paketlenmesidir .  Hakan Evden Eve Nakliye Eşyalar Paketleme Öncesi Kalın Film Streç İle Sarılır. Firmamızca ambalaj malzemesi olarak köpüklü İçi Elyaflı naylon ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır. Salon , oturma odası, yemek odası TV Ünitesi Çocuk Odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır.

Hakan Evden Eve Nakliyat

hakan evden eve nakliyat

Hakan Evden Eve Taşımacılık Firması Tüm kırılacak eşyalarınız Tecrübeli personel ile özel ambalaj yapılarak sarılır, Takım Elbiseleriniz Kullanılmamış Özel Askılı Kolilere konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır. Firmamız 30 yılı aşkındır taşımacılık sektöründe güvenle faaliyetine devam etmekte olup her zaman söz verdiği hizmetleri sağlamaktadır.

İstanbul Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Şehir içi Nakliyat Fiyat farkı tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 8.000-9.000 TL’nin altında taşımanın sürdürüldüğünü söyleyen ciddiyetsiz olduğudur. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.

istanbul Şehir içi Nakliyat Taban fiyatında baz alınan bir ev için (2+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışıyor. Normal koşullar evde eve taşınmada kullanılan bir işçinin maliyeti günlük 1500 TL civarındadır. 5 kişinin maliyeti 7500 TL’dir.

Böyle bir taşıma işinde minimum 2000 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın hijyenik olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 2500 TL’lik ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıtı ve amortisman masrafı olarak ortalama 1000 TL gider olacaktır. Sadece burada 11.000 TL maliyetten oluşan ki bu fiyata evden eve taşıma yapmayı söyleyen bu Fiyatlara taşımayı yapamayacakları için başvurdukları ticari ahlaksızlıkları, kişinin başına ne jeoloji açabileceğini düşüneceğinizi Zaman Doğru Kanıya Varacaksınız.

Hakan Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Hakan Evden Eve Nakliye Fiyatları

İstanbul bölgesi içerisinde Asansörlü Evden Eve Nakliye Firmaları Hakan Evden Eve Nakliye Adı Altında yaptığımız çalışmalar dahilinde ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücret ortalamaları gidilecek konumlar , uygulanan işçilik, kullanılan ambalaj ve gelecek olan araç ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir . İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları fiyatları Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

Ev Eşya Taşıma Fiyatları 2024 (güncel)

1 + 1 Daire Taşıması ; 9000 – 12000 TL

2 + 1 Daire Taşıması ;12000 – 15000 TL

3 + 1 Daire Taşıması ;15000 – 20000 TL

4 + 1 Daire Ve Villa Taşıması;20000 – 50000 TL

Avrupa Yakası Bölge içi araç kiralama ; 4000 – 8000 TL

Avrupa Yakası Bölge içi ekip işlemleri ; 5000 – 10000 TL Fiyat aralığında uygulanmaktadır.

7/24 iletişim : +90(541)957 45 57

Hakan Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmeti için ortalama fiyatları:
 • 1+1 ev için: Tek taraf 2.500 TL – Çift Taraf 5.000 TL
 • 2+1 ev için: Tek Taraf 3.000 TL – Çift Taraf 6.000 TL
 • 3+1 ev için: Tek Taraf 3.500 TL – Çift Taraf  7.000 TL
 • 4+1 ev için: Tek Taraf 4.000 TL – Çift Taraf 8.000 TL
 • 5+1 ev için: Tek Taraf 4.500 TL – Çift Taraf 9.000 TL

Nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli faktörler:

 • Deneyim: Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir firma seçmeniz daha güvenli bir taşınma sağlayacaktır.
 • Güvenilirlik: Firmanın sicilini ve geçmiş müşteri yorumlarını araştırmanız önemlidir.
 • Hizmetler: İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunan bir firma seçmeniz önemlidir. Bu hizmetler arasında ambalajlama, demonte ve montaj, asansörlü nakliyat, sigorta gibi hizmetler yer alabilir.
 • Fiyat: Farklı firmalardan fiyat teklifi almanız ve karşılaştırmanız önemlidir. Fiyat tekliflerini alırken sadece nakliye ücretini değil, sigorta, ambalajlama gibi ek hizmetlerin ücretlerini de göz önünde bulundurmanız gerekir.
 • Müşteri Hizmetleri: Firmanın müşteri hizmetlerinin ne kadar iyi olduğunu araştırmanız önemlidir. Taşınma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız, firmanın size yardımcı olabilecek bir müşteri hizmetleri ekibine sahip olması önemlidir.

 Evden Eve Nakliye İçin Birkaç Öneri

Evden Eve Nakliye Firmasında Olması Gereken Bazı Hususları Asla Gözardı Etmeyin.Bu Hususlar Nelerdir.

 1. Evden Eve Nakliyeci Firması Kendi Adına Vergi levhası varmı ve Fatura Kesiyormusunuz?
 2. Evden Eve Nakliyeci Firmasının Araçları Kendine Ait ve logolumu ?
 3. Evden Eve Nakliyeci Firması Oluşabilecek Hasarlar İçin Garanti Veriyormu (sigorta yapıyormu)?
 4. Evden Eve Nakliyeci Firması Sizinle Sözleşme Yapıyormu?
 5. Evden Eve Nakliyeci Firması Kendi Firmamı Yoksa Aracılıkmı (komisyoncu) Yapıyor?
 6. Evden Eve Nakliyeci Firmasının Kendi Faaliyet ve K3 Yetki Belgesi Varmı?
 7. Evden Eve Nakliyeci Firmasının Sabit Telefonu Varmı?
 8. bu maddeleri sırası ile takip ederseniz sorun yaşamazssınız .
Google Avrupa Yakası Taşımacılık Firmaları

ikitelli Nakliye firmaları ikitelli Nakliyeci – Arnavutköy Nakliye Avcılar Nakliye – Bağcılar Nakliye – Bahçelievler Nakliye – Bakırköy Nakliye – Başakşehir şehirler arası nakliyat – Bayrampaşa Nakliyat – Beşiktaş Nakliye – Beylikdüzü Nakliyat – Beyoğlu Nakliye – Büyükçekmece Nakliye – Çatalca Nakliye – Esenler Nakliye – Esenyurt şehirler arası nakliyat – Eyüp sultan Nakliye -Fatih Nakliye -Gaziosmanpaşa Nakliyat – Güngören Nakliye – Kağıthane Nakliyat – Küçükçekmece şehirler arası nakliyat – Sarıyer Nakliye – Silivri Nakliyat – Sultanbeyli Nakliye – Sultangazi Nakliyat – Şişli Nakliye – Zeytinburnu Nakliye

Anadolu Yakası Taşımacılık Firmaları

Adalar Nakliyeci – Ataşehir Nakliyeci- Beykoz Nakliyeci – Çekmeköy Nakliyeci – Kadıköy Nakliyeci – Kartal Nakliyeci – Maltepe Nakliyeci – Pendik Nakliyeci -Sancaktepe Nakliyeci – Sultanbeyli Nakliyeci – Şile Nakliyeciler – Tuzla Nakliyeciler – Ümraniye Nakliyeci – Üsküdar Evden Eve Nakliyeciler

Asansörlü nakliye Hizmet Bölgesi:

Adalar -Arnavutköy – Ataşehir -Avcılar -Bağcılar -Bahçelievler – Bakırköy Başakşehir -Bayrampaşa -Beşiktaş -Beykoz -Beylik düzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca -Çekmeköy – Esenler – Esenyurt- Eyüp sultan Fatih -Gaziosmanpaşa – Güngören – Kadıköy – Kağıthane – Kartal – Küçükçekmece – Maltepe – Pendik -Sancaktepe – Sarıyer – Silivri – Sultanbeyli – Sultangazi – Şile – Şişli – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar -Zeytinburnu – Burgazada ,Heybeliada, Kınalıda, Maden ,Nizam, Adalar

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir