Hakan Asansörlü Taşımacılık

Silivri Evden Eve Nakliyat

  Silivri evden eve Nakliyat Firmaları ihtiyaç duyduğunuzda en uygun ve kaliteli fiyatları garantisini vermekteyiz. Silivri nakliye alanında asansörlü ve sigortalı imkanlarımız vardır. Kamyon ve kamyonet araçlarımızla taşıma sağlıyoruz. Özenli davranarak  eşyalarınızı ambalajlayıp taşıyoruz. Silivri evden eve nakliyat taşımasında eşyalarınız şirketimiz kapsamında garanti altındadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm mesafelerde nakliyat desteklerimiz devam etmektedir. Silivri nakliyat firmaları arasında taşımacılık işinde en çok çalışma sağlayan şirketiz.

+90(544) 445 33 57

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri evden eve nakliyat Hakan nakliyat olarak ev taşıma işini geliştirmekte ve devam ettirmekteyiz. Eşyalarınıza zarar vermeden itina ile yeni adreslerinize taşınmasını sağlıyoruz. Bu işlem esnasında nakliye araçlarımızdan ve uzman kadromuzdan destek alıyoruz. Kalabalık çalışan gurubumuz iş esnasında hiçbir soruna yol açmadan işleminizi sonlandırıyor.

Silivri evden eve taşımacılık fiyatlarımız bölgemizde yaşayan tüm halkımızın bütçesine uygundur. Fiyat belirleme aşamasında eşyalarınızın miktarını ve uyguladığımız çalışması esas alıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden yeni evinizi anahtar teslim olarak sunuyoruz.

Hakan Nakliyat olarak tüm eşyalarınıza garanti temini veriyoruz. Eşya taşıması sırasında zarar ve hasar riskini ortadan kaldırıyoruz. Memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin işlem sonunda mutluluğunu esas alıyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyat ‘ta en uzak mesafelere ulaşıyoruz. Kendi çalışanlarımızı ve aracımızı sizin için bölgeye yönlendiriyoruz. Uzun yolda sağlam taşıma için çift kat ambalaj ve koruma sağlıyoruz. Tüm bölgelere eşya taşıması yapmaktayız.

Silivri evden eve taşımacılık hakkında ayrıntılı bilgi almak ve işlem detaylarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Hizmet talebinizde randevu yöntemiyle çalışmaktayız.

 Silivri evden eve nakliye çalışmalarımız 2024 yılında’ da devam etmektedir. Hakan Nakliyat güvencesi ile bu yıl içerisinde de güvenle evinizi taşıyabilirsiniz. Uzman personellerimiz ve nakliye araçlarımız sizler için hazırdır.

Müşterilerimizin tamamına çalıştığımız her bölgede % 100 memnuniyet garantisi vermekteyiz.

 Silivri Evden Eve Taşımacılık Uygulanan Bölgeler

Silivri evden eve nakliye uygulamaları bölgemizin 35 mahalle ve köy mezrasının tamamında uygulanmaktadır. Halkımızın evden eve taşıma konusunda rahata ulaşması için şirketimiz gereken her şeyi yapmaktadır. Gelen tüm hizmet taleplerine çözümler sunmaktadır. Bölge içerisinde ve bölgeden dışarıya tüm faaliyetlerimiz kesintisiz olarak devam ediyor.

Silivri Evden Eve Taşımacılık Ücretleri Nasıl Belirleniyor ?

Bölgemizde yaptığımız taşımacılık ve evden eve nakliyat çalışmalarında ücret belirleme aşamasında birkaç ana unsuru göz önünde bulunduruyoruz. Bu ana unsurları değerlendirdikten sonra müşterimizin mevcut ekonomik durumunu gözetiyoruz. Ev taşıması için bütçeyi sarsmayacak ve işe en uygun fiyatı teklif ediyoruz. Bu ana unsurlar ;

 • Taşınacak eşya miktarı ve ev içerisindeki oda sayısı,
 • Gidilecek konum mesafeleri ve şehir içi – şehirler arası seçenek,
 • Dairelerin apartman veya site içerisindeki kat durumları,
 • Kullanılan ekipman ve uygulanan işçiliktir.

http://www.asansorlutasimacilik.com.tr

Silivri evden eve taşımacılık çalışmalarınızda isterseniz mutfak eşyaları ve kıyafetler dahil tüm ıvır zıvırların toparlanmasını  yapıyoruz. Talebiniz doğrultusunda daha önce veya taşıma günü koli, kağıt ve büyük boy poşetlerle tüm küçük eşyalarınızı düzenle kolilere yerleştiriyoruz.

Silivri evden eve nakliyeciler fiyatları hizmetini talep ve plan haricinde üç ana başlıkla tamamlamaktayız. Standart ev taşıma işleminde yaptığımız çalışma aşağıdaki gibidir.

 1. Paketleme

  Taşımacılık işlemi başlangıcında eşyaların mutlaka paketleme çalışmasıyla koruma altına alınması gerekir. Yaptığımız çalışmaların tamamında birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile mobilya ve beyaz eşyalarınızı iki kat ambalaj ile paketliyoruz.

 2. Taşıma

  Paketleme işleminin ardından eşyalarınız sıra ile ilk önce nakliye aracımıza indirilmektedir.. Araç ile yeni adresinize gelindiğinde tekrar eşyalarınız evinize çıkartılmaktadır. Personellerimiz eşyalarınızı olduğunca hassas bir şekilde taşımaktadır.

 3. Montaj

  Tüm eşyalarınızın yeni evinize taşınmasının ardından usta personellerimiz kurulum işlemini yerine getirmektedir. Mobilyalarınızın montajı ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapıldıktan sonra tüm eşyalar dizayn edilmektedir.

İstanbul şehir içi Ev Eşya Taşıma Fiyatları 2024

İstanbul bölgesi içerisinde üretim dahil ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücretler ortalama gidilecek konumlar ve işçi işçiliğine göre değişiklik gösteriliyor. İstanbul  Ev Eşya Taşıma Fiyatları  Aşağıdaki tüm fiyatları herşey dahil içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

 • 1+1 Daire Taşıması ; 9.000  – 12.000 TL
 • 2+1 Daire Taşıması ; 12.000 – 15.000 TL
 • 3+1 Daire Taşıması ; 15.000 – 20.000 TL
 • 4+1 Daire Ve Villa Taşıması; 20.000 – 50.000 TL
 • İstanbul Bölge içi araç kiralama; 4.000 – 8.000 TL
 • İstanbul Bölge içi ekip işlemleri; 5.000 – 10.000 TL fiyat aralığında.
 • 7/24 Whatsapp iletişim :  +90(544) 445 33 57

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir