Hakan Asansörlü Taşımacılık

 Sinop Durağan Asansörlü Taşımacılık

+90(544) 445 33 57

Sinop Durağan Asansörlü Taşımacılık

Sinop Durağan Asansörlü Taşımacılık

Sinop Durağan Asansörlü taşımacılık firmaları öncü firması  sinop Durağan Hakan Asansörlü Taşımacılık araclarımız ile uygun fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. Sinop durağan asansörlü eşya taşıma aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. Sinop durağan’da parça eşya taşıma ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı yöntemlerle en ucuz ücretlerle ekonomik olarak sunuyoruz. Bu amaç doğrultusunda sadece eski ve yeni evinizin adresini girin ve gerisini bize bırakın. Profesyonel ekipmanın gerekli olduğu bütün hazırlıkları yaparak, güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşıyacaktır.

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul İkitelli ve sinop durağan başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde şehirler arası kiraya vermektedir. Araçlarımız 15 . kata kadar çıkmaktadır. Şehirler arası Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Haneden haneye Şehirler arası nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur. Asansörlü evden eve nakliye araçlarımız ihtiyacınız olan yüksekliğe çıkmakta ve çok kısa sürede ev eşyalarınızı taşımaktayız.

Sinop Durağan Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

Sinop durağan evden eve taşıma şirketi olarak yüksek katlı binalara ve taşınması zor alanlara taşınmanız için yardımcı hizmetler sunuyoruz. bu kapsamda asansörlü nakliye fiyatları aracını sizlerin hizmetine sunduk. Sinop Durağan ’da asansörlü evden eve nakliyat aracı kiralamadan kendi içinde bu hizmeti sunuyoruz. Şehirler arası Evden Eve Nakliyat firmaları indirimli ücretlerle asansörlü evden eve taşıma hizmetleri sunar.

Yeni Eve Asansörle Taşınmak Nasıl Olur?

Yeni eve asansörle taşınmak nasıl olur? Çok da güzel olur. Yeni evinize Asansör ile taşının daha pratik daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşınmış olursunuz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracımız ile yüksek katlı sitelerin 5-10-15-20. katlarına kadar rahatlıkla taşıma yapıyoruz. Sinop durağan evden eve nakliyat sektörü lider nakliye firması olarak taşıma işlemine büyük özen gösteriyoruz. Sahip olduğumuz geniş araç  parkımı ile en profesyonel taşıma planını hedefleyerek taşıma işlemine odaklanıyoruz.  Evden Eve Nakliye şirketi Asansörlü taşıma hizmetini aynı zamanda parça eşya taşımacılığı Mobilya, Beyaz Eşya, TV gibi farklı eşyaların taşınması alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bütün taşıma nakliye hizmetlerimiz de müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Sinop evden eve nakliye sektöründe hizmet veren firmamız ile taşınmak için fiyat teklifi alın. Ekonomik indirimli ücretlerle aynı gün güvenle taşının.

Sinop Durağan Asansörlü Taşıma Firması

Sinop Durağan Asansörlü taşıma firması olarak uzun yıllardır Sinop durağan ’da nakliye alanında faaliyet göstermekteyiz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirketimiz senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi, deneyim, güler yüzlü hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı Sinop durağan merkezli nakliye firmaları ‘nı sizlere ulaştırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız en profesyonel ve garantili Asansörlü nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla almak için fiyat teklifi alınız. Sinop durağan ’da asansörlü nakliyat işleriniz için gözü kapalı taşımacılık hizmetlerini sunan nakliye şirketimiz ile sözleşme imzalamaya bekliyoruz.

Sinop Durağan Asansörlü Ev Taşıma Aracı

Sinop durağan asansörlü ev taşıma aracı ile yüksek katlı binalara taşınmak bu kadar kolay olmamıştı. Hem güvenle taşınmak için hem de daha kısa sürede daha pratik bir şekilde taşınmak için asansörlü ev taşıma araçları ile hizmetinizdeyiz. Amacımız konforlu ve güvenle taşınmanızı sağlamaktır.

Sinop Durağan Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Sinop durağan asansörlü nakliyat fiyatları bakımından ucuz ve ekonomik fiyatlarla asansörlü nakliye fiyatları çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ucuz Asansörlü nakliyat ücretleri sunmamızın arkasında sağlam kurumsal nakliye şirketi olmamız yatmaktadır. Sinop durağan evden eve nakliyat firmamız kendi bünyesinde barındırdığı araçlar ve elemanları sayesinde ek masrafa gerek duymaz. Aynı zamanda bunu müşterilerine de yansıtarak ek ücretler talep etmeden eşyalarını taşır.

 

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Güvenle Taşının

Sinop durağan ’da  Hakan Nakliyat Sigortalı Asansörlü evden eve şehir içi nakliyat firması ile güvenli bir şekilde taşının. Garantili nakliye hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin ve parça eşya güvenliği açısından sunduğumuz faydalı model hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalatıyor uz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir şekilde olabilecek kazalara karşın, tüm olası iş güvenliği tedbirlerini almaktayız. Bunun yanı sıra tarafımız dışında oluşabilecek durumlara karşında kasko kapsamında eşyalarınız  sigorta güvencesiyle ile sigortalanır. Bu bedel sigorta firması tarafından ödenir. Olası tüm zararlarınız Nakliye Firmalarınca karşılanır. Sigortalı Taşıma hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Sinop Durağan Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Sinop Durağan Asansörlü Taşımacılık Firmaları ve Fiyatları kapsamında Hakan Nakliye olarak hizmetinizdeyiz. Talep halinde aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenle taşınır. Alanında uzman personel kadroları ile profesyonel nakliye hizmeti sunan nakliye firmaları sizlere 40 Metre Asansörlü Vinç Araçları ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tasarruf sağlarsınız. 5-6 personel ile günlerce sürecek taşıma işlemini kısa sürede yapıyoruz. Asansörlü Taşıma aracı ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlıyoruz. Bu da maddi olarak avantaj sağlar. Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmaları Sinop ’da 7/24 hizmetinizdedir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 • ”Şehir içi Asansörlü evden eve taşımacılık ”aracı kaç kata kadar çıkabilir?
 • Farklı boyutlarda asansörlü nakliye araçları mevcuttur. 15 kata kadar çıkabilen orta boyutlu asansörlü nakliye aracı vardır. Bunun yanı sıra 25 kata kadar çıkabilen asansörlü nakliye aracımız da mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda en uygun asansörlü taşıma aracını sizler için tahsis ediyoruz.
 • Asansörlü nakliye aracı ile bir ev ne kadar sürede taşınır?
 • Ortalama bir gün ve saatlerce sürecek bir ev taşıma işini 6-7 personel ile taşınabiliyor. Asansörlü nakliye aracı yardımı ile daha uygun şekilde 3-4 kişi ile ve 1-2 saat içerisinde eşyaları eve taşımak mümkün oluyor. Bu durum zaman + emek + masraf = maliyet açısından daha uygun olmaktadır. Bizler de müşterilerimizin daha uygun fiyatlarla taşınmalarını sağlıyoruz.
 • şehir içi Asansörlü nakliye aracı kiralama ücreti ne kadar?
 • Şirketimiz asansörlü evden eve taşıma aracını müşterilerine sadece maliyetine olacak şekilde sunar. Asansörlü nakliyat fiyatları sayfamızdan asansör kurulum ücretlerine bakabilir. Asansör yardımı ile ev taşıma ücretleri tablosundan da tahmini fiyatlara bakabilirler.
 • şehir içi Asansörlü evden eve nakliye fiyatları ne kadar?
 • Asansörlü evden eve nakliye fiyatları taşınacak ev oda sayısına göre farklılık gösteriyor. Bu da eşyaların hacminden dolayıdır. Eşya yükü personel sayısını ve araç boyutunu belirlediğinden maliyetlere etki etmektedir. Nakliyat fiyat hesaplama yapılarak en uygun şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.
 Sinop Durağan Şehir içi Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri için ortalama fiyatları:
 • 1+1 ev için: Tek taraf 2.500 TL – Çift Taraf 5.000 TL
 • 2+1 ev için: Tek Taraf 3.000 TL – Çift Taraf 6.000 TL
 • 3+1 ev için: Tek Taraf 3.500 TL – Çift Taraf  7.000 TL
 • 4+1 ev için: Tek Taraf 4.000 TL – Çift Taraf 8.000 TL
 • 5+1 ev için: Tek Taraf 4.500 TL – Çift Taraf 9.000 TL
Sinop Durağan Evden Eve Taşımacılık Firmaları Ortalama Fiyatları
Şehir 1+1 Ev 2+1 Ev 3+1 Ev
Sinop  (Şehir içi nakliye) 7.500 TL – 9.500 TL 12.000 TL – 15.000 TL 15.000 TL – 25.000 TL
Sinop Ankara (Şehirlerarası nakliye) 15.000 TL – 30.000 TL 20.00 TL – 40.000 TL 25.000 TL – 45.000 TL
Sinop İzmir (Şehirlerarası nakliye) 17.000 TL – 35.000 TL 22.000 TL – 45.000 TL 27.000 TL – 50.000 TL
Sinop – İstanbul – Ankara – izmir parça eşya taşıma fiyatları 3.000 TL 5.000 TL 4.000 TL 6.000 TL 5.000 TL 8.000 TL

One response

 1. istanbul dan sinop durağan asansörlü nakliye hizmeti aldim paketleme montaj ve tasimacilik konusunda hic bir sorun yasamadim. Cok memnun kaldim firma calisanlarina ve hakan beye cok tsk ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir