Hakan Asansörlü Taşımacılık

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık

+90(544) 445 33 57

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık Firmaları; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara eklenen yepyeni boyut ile evden eve nakliyat fiyatları sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu gün bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Hakan Asansörlü Evden Eve Nakliyat ; kaliteye odaklı hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Kaliteli evden eve nakliye hizmeti, prensip olarak hiçbir ev eşyası paketleme, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz.

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık

Beylikdüzü asansörlü taşımacılık

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık

Kaliteli evde eve taşıma , her zaman için her gün takip ederek en son çıkan paketleme ve paketleme uygulamalarını kullanır. Sigortalı evden eve eşya taşıma, olası kazalar için eşyalarınızı Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır. “Her taşıma kendi taşımamızdır” yöntemi ile yolları devam edecek olan  Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat ; Güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlandığı tüm taşımaların güvenliği ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisten ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz söylemenin sorunu ve sorun olmaktan çıkarıyoruz. Geçmişteki günümüze kadar; birikim, tecrübe, dayanıklılık konusunda personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve taşıma entegrasyonuna göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Beylikdüzü Asansörlü Eşya Taşıma

beylikdüzü asansörlü eşya taşıma

BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT


Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat firmaları  Evden Eve Nakliyat fiyatları 0(544) 445 33 57 İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları eşyalarınızı güzelce ambalajlayacak ve çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,buzdolabı ,ocak gibi  bağlantısı zor olan beyaz eşyalarınız için usta çağırmanıza gerek kalmadan ekip taşıma sırasında montaj ve de-montaj yapacaklardır .
Kalite şansı tercih değildir. İstanbul Evden Eve Nakliye işlerinde kaliteyi benimseyip tercih edip şansa bırakmadığınız için teşekkür ederiz.
Beylikdüzü Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmaları
 Beylikdüzü Şehir içi Nakliyat-Şehirler arası Nakliyat

Beylikdüzü Asansörlü Evden Eve Taşıma ile teknoloji bize sunulan tüm olanaklardan faydalanarak, üstün paketleme teknikleri sayesinde eşyalarınız seçilmiş ve özel adrese ulaştırılacaktır. Aynı zamanda Beylikdüzü asansörlü Nakliyat hizmeti veren
istanbul firması merdiven ve apartman asansörü kullanmadan mevkiye uygun ve koşullar çerçevesinde kendi asansörü ile aksesuarlarınızı daha güvenli bir şekilde taşımak için çalışmaktadır.
Montaj ve de-montaj hizmetimizde profesyonel ustalıklarımızla taşımalarınız ile aksesuarlarınız sökülüp istenilen adreste tekrar kurulacaktır. istanbul şehir içi ve şehirler arası eşya taşıma Firması olarak
Bizler büyük bir takımız ve bu takımı destekçileri olarak sizlerle çalışmaktan son derece  memnunuz. Bu destekleriniz sayesinde geçici işler yerine kalıcı ve kaliteli işler başarabilmekteyiz.
Her türlü ihtiyaca cevap veren şirkette ulaşımın hayata geçirilmesiyle, aktarım sırasında uygulanan usul ve mesafeleri, engelleri ortadan kaldırmak, karmaşık işlerde kolay çözümler üretebilme potansiyeliyle tercih edilen kurum olma özelliğinden ayrılmak. Yaptığımız Araştırmalar sonucunda Google da En Çok Aranan Sinop ile ilgili nakliye koşullarını aşağıda sunduk

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları Şehir İçi Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Taşımacılık ve nakliye Fiyatları hakkında bilgi ve birikimlerimiz ile hizmetinizdeyiz

ARA+90(544) 445 3357

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Hakan Asansörlü Taşımacılık

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliye

Evden eve nakliyeci beylikdüzü ofis taşıma ve ev eşyası depolama hizmetlerinde İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin en durma firması olarak sizlere hizmete hazırız. Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık  +90(544) 445 33 57  sektörünün en iyi firması olarak sizlere hizmet bir gurur olarak görüyoruz.

Neden Biz?

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Tavsiyeli Evden Eve Nakliye Firması

Bizimle çalışmanız için bir çok geçerli nedenimiz var. Bunların başında işimize gösterdiğimiz önem gelmektedir. Beylikdüzü Evden Eve Nakliye  Firma çalışanlarımızın tamamındaki uzman kişilerden oluşmaktadır. Sahada çalışan personellerimizin her biri en az beş yıl ev ofis eşyası taşıma deneyimine sahip olmak zorundadır. Bununla birlikte çalışanlarımızın tamamı sabit bir kadrodur. Tavsiyeli nakliyat hizmetinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için bütün araç gereç ve özellikleri bulunmaktadır. Kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunabilen nadir firmalar’danız

Genel olarak Türkiye genelinde geneli en hassas ve ağır taşımacılık’larının imzasını atan firmamızın, çok büyük yaşamlarımız ve geçmişimiz var. Evden eve Taşıma ve ofis taşıma işlemlerindeki tecrübelerimiz ve geçmişimizi her zaman daha iyi yapabilme ve bakış açısını geliştirme konusunda önümüzü açmıştır.

Anahtar teslimi hizmet anlayışı ile çalışan sistemimiz, taşıma sırasında gerekli olabilecek her şeye sahiptir. Beklentilerin diğer firmalara göre yüksek. Firma olarak bunun bilincindeyiz ve buna layık hizmet veriyoruz. Sıradan bir ev ya da iş yeri taşıma değil en tekliflerimiz sunulmaktadır. Hakan Nakliyat  Ücretsiz ekspertiz servisi ile aksesuarlarınızı yerinde görüyor ve size özel çalışma planını çıkarıyoruz. Keşif sırasında bireysel her şeyi en ince detayına kadar anlatıyoruz. Ayrıca Keşif sırasında eşyalarınızın sigorta bedeli ve sözleşmesinin kullanılmaması ve değiştirilmesi ve değiştirilmesi var.

evden eve Nakliye Beylikdüzü

Firmamız İstanbul merkezlidir. Türkiye’nin onun yerine şehirler arası evden eve Taşıma ve ofis taşıma hizmetimiz var. Bizi ilgilendiren bilgilerin olup olmadığını söylemeniz yeterli.

google arama koşulları

beylikdüzü Evden Eve Nakliye

beylikdüzü Nakliye

beylikdüzü Şehirler Arası Nakliye

beylikdüzü Nakliyeci

beylikdüzü Nakliye Firmaları

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Firmaları

evden eve nakliyat  Ara+90(544) 445 33 57   Hakan Nakliyat ile ev taşıma, saklama rahatlığına varın. Profesyonel Tavsiyeli Nakliye Firmaları  alanında evden eve taşımacılık faaliyetinde bizi tercih edin. Şehir içi ve şehirler arası sistemler profesyonel ekibimiz ve kamyon – kamyonet nakliye araçlarımızdan yararlanın. Şehirler Arası Evden eve nakliyat Firmaları İstanbul Nakliyeci  hizmetleri sigortalı ve asansörlü seçeneklerimiz ile çok kolay hale getirmek.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Firmaları  arasında yapılan sunum birimleri ve pazarlarda lider konumda bulunmaktadır. Hizmet kalitesi açısından diğer nakliye şirketleri kapsamında açık ara öndeyiz.

Bu özelliklerimiz tarafından açıklamalar ve referanslarda kanıtlanır niteliktedir. İstanbul nakliyecileri  konusu açıldığında aklınıza ilk gelen firma olmaktan gururluyuz.

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

evden eve taşımacılık

İşlemlerinizin tüm ürün ve ihtiyaçlarını sunabileceğinizden emin olabilirsiniz. Tüm çalışma arkadaşları ve ortaklarımızın kapsamını sürdürmek için devam etmektedir.

Profesyonel evden eve nakliyat görevlerinin tamamında tüm taşıma, montaj, paketleme gibi işlemleri yerine getirmekteyiz. Ev taşıma işinde anahtar teslim olarak tam paket içeriğimiz bulunmaktadır. Taşınan tüm aksesuarlarınız detaylarının teminatının yanı sıra garanti altındadır.

Ofis Taşıma

ofis-tasima

Beylikdüzü evden eve nakliye fiyatları

Belirtmelerde sizlere diğer tüm firmalardan daha uygun ücret talebinde bulunmaktayız. Bu talep yılının üretim hızının önünde tutmuyoruz. Yaptığımız tüm bakımlar aynı özen ve itina ile çalışıyoruz.

Ev Taşıma hizmetini parçalamak ve hizmet talep etmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Çalışması

Evden eve nakliyat çalışmalarında bölgemizde yaptığımız diğer tüm çalışmalar gibi profesyonellik görevimizi sürdürüyoruz. Talep ve teklif aşamasından sonra temsilcilerimiz seçildi ve ziyarette bulundu. Belirlediğiniz anda çalışanlarımız ve aracımızın boyutuna ulaşıyor. Anlaşılan kurallar ve duruşmalar başlıyor. Tüm aksesuarlarınız bakımı ile sökülüp paketleniyor. Taşıma aşamasından sonra adresinizde yeninizde tam anlamıyla eviniz yaşamaya hazır hale getiriliyor. İşlem sonrasında sunum yapılıyor ve anlaşılan ücret talebi yapılıyor.

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık fiyatları

İstanbul bölgesi içerisinde üretim dahil ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücretler ortalama gidilecek konumlar ve işçi işçiliğine göre değişiklik gösteriliyor. İstanbul  Evden Eve Nakliyat Firmaları  Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

 • 1+1 Daire Taşıması ; 900 – 1200 TL
 • 2+1 Daire Taşıması ; 1200 – 1500 TL
 • 3+1 Daire Taşıması ; 1500 – 2000 TL
 • 4+1 Daire Ve Villa Taşıması; 2000 – 5000 TL
 • İstanbul Bölge içi araç kiralama; 400 – 800 TL
 • İstanbul Bölge içi ekip işlemleri; 500 – 1000 TL fiyat aralığında.
 • 7/24 iletişim :  +90(541)957 45 57

TAŞINMA ÖNCESİ

Taşıma ile gün miktarını belirlemek için en az yedi gün önce görüşün çünkü sadece siz taşınmıyorsunuz. Hele ki İstanbul’da yaşıyorsanız tahmin ettiğiniz gibi bir çok kişinin şifresi aynı gün taşına bilir. Firmayla anlaşırsanız gün kazanmış olursunuz. Sözleşme yapılırken sözleşme yapılması önerilir. Taşıma öncesinde ve sonrasında bakımın sürdürülmesi adına önemlidir. Nakliye işlemi hangi plakalı araç ile yapılacak? Bu işlemin karşı da tedbir niteliğindedir.

DETAYLARIN SÖYLEYİN

 • Taşınacağınız yer hangi şehir ve mahallede bulunuyor?
 • Eşyalar müstakil eve mi yoksa apartmanda saklanacak mı taşınacak?
 • Apartmana taşınacaksa, kaçıncı kata çıkarıcaklar mı?
 • Binanın önüne veya yakınına araç yanaştırmaya izin vermesine izin vermesine izin mi?
 • Asansörde mi?
 • Siteye taşıyacaksanız, istediğiniz günde eşyaların yönetimine izin vermenize izin verilsin mi?
 • Evden eve nakliyede yapılması gerekenler aslında en önemli olanı.

Bu gibi bazı ayrıntılı bilgileri konuşmamanız gerekir. Yoksa mesafenin ve bu ayrıntıların belirlenmemiş olması başınızı ağrıtabilir. Taşıma sürecini sona erdirdikten sonra kolileri ayrıntılı bir şekilde kontrol edin. Herhangi bir eksiklik veya hasar var mı? Bunları kontrol edin. Eğer sizde İstanbul’da ikamet ediyorsanız, evden eve nakliyat İstanbul firmalarını kapsayan bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Teklifleri karşılaştırıp değerlendirebilirsiniz.

OFİS FUAR VE İŞYERİ TAŞIMACILIĞI

Sadece evler için değil, ofis ve mağaza gibi iş yerlerinin taşınma işleri için nakliyeyatçılara saklanması. İşinizde ki kullandığınız her türlü eşyanın, tezgahın ve diğer malzemelerinde, ev aksesuarları gibi, hatta ev eşyalarından bile daha büyük bir önemin kaydedilmesi gerekir. Taşınma işleminde taşınacakların çok iyi bir şekilde sarılması ve kırılabilmesi olan hassas eşyalarda büyük parçaların sarılması, paketlenmesi ve saklanması sırasında dikkatli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Eşyaların büyüklüğüne ve ebadına göre ambalaj seçimi çok önemlidir. Mümkün olan toplam eşyanın en uygun şekilde içine sığdığı bir araç tutmak daha iyi olur. Çünkü eşyaların sarılıp paketlenmesi dışında en önemli parçalardan birisi de aracın içine eşyaların düzgün ve aralıklı bırakılacak şekilde yazılmasıdır. Eğer aşınma varsa, eşyaların bir arada sürtünüp çarpmasına, kırılmalara ve çizilmelere sebep olabilir. Bu nedenle aracın içine eşya yüklenip istiflenmesi önemli bir meseledir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sabit Fiyat Garantisi

Ücretiz Ekspertiz Hizmeti

Kapalı Kasa Evden Eve Nakliyat Araçları

Uygun Fiyatlar şehirler arası nakliye fiyatları

Uygun fiyat şehiriçi nakliye fiyatları

Evden Eve Nakliyat Firmaları ,Fiyatları Konusu  Beylikdüzü Nakliye Firmaları  sektörü; Kapsamlı ve büyüyen dünyaya paralel olarak, özet ve sosyal bütünlüklü ortak soruna varılan bir çözümdür.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Almak İçin Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek, değiştirilebilmesi için bakımlara karşı sizi bilgilendirmektedir. İstanbul  Beylikdüzü Nakliyeciler
 Evden Eve Nakliye Fiyatları Tüm nakliye hizmetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek pakete dahil edin.
 ve diğer bilgiler için İletişim panellerimizden etkilere ulaşarak ulaşabilirsiniz. Ev Taşıma
Her yerde,konusunda profesyonel çözümlerin gösterimi kurumsal ve kişisel kişileriniz için kaliteli, hızlı ve güler yüzlü şehir içi şehirlerarası evden ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

Kayaşehir Evden Eve Taşımacılık

beylikdüzü evden eve taşımacılık

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT VE DEPOLAMA

İstanbul Nakliye Fiyatları asansörlü  Nakliye, Şehirler Arası ambar taşıma
 Nakliye işlerinizde evden eve nakliye deneyimi ile Taşımacılık yapabilme sertifikasına sahip, eğitimli elemanlar olan ekonomik geçmişiyle siz değerli eşyaların her zaman yanında olmuş bir firmadır.
         Kuruluşumuzdaki geniş araç araçları ve ödüller eleman birleşimi ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyat depolamasını
 Hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma masraflarını azaltmak için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Firmamız
hizmetinde Türkiye’nin her ilinde hizmet vermektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Evden Eve nakliyat her ürününde gösterdiği başarıyı da sergileme ofisi ile meşgul
onu çok daha kolay kullanıyorsun. Öncelikle ofisin bulunması için uzman elemanların unsurları inceler. İncelemenin ardından etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa  HAKAN NAKLİYAT   ‘ başka bir yerde olduğu gibi taşımanın üzerine kağıt dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır . Taşıma günü ofis elemanlarıyla değil doğrudan olarak HAKAN NAKLİYAT ’ ın yetkilisi ’ ile muhataptır. Ofis Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda odasının serbest bırakılması. Arşiv dolapları ve masaların demonte’si daha seri olması için şarjlı olarak kullanılmaktadır.

Beylikdüzü  Asansörlü Evden Eve Taşımacılık özellikleri

  Evden Eve Taşıma Fiyatları Hizmeti Nasıl Olmalıdır ? Evden Eve Taşımacılık
Hizmet ona, Evden Eve Nakliye, firmanın geniş görüşlülüğü ve bakış açısına göre kalite standardını göstermektedir, İstanbul İstanbul Şehirler Arası Taşımacılık
 ev seçenekleri
evdeki,taşıma şirketleri,nakliyat şirketleri,nakliyat
evdeneve nakliye fiyatları , evden eve taşıma Fiyatları ,evden eve taşıma Fiyatları ,Küçükçekmece Taşımacılık,istanbul Taşımacılık,başakşehir Taşımacılık,İkitelli Taşımacılık,Bayrampaşa Taşımacılık,Atakent Taşımacılık,Kayaşehir Asansörlü Taşımacılık,Bahçeşehir Taşımacılık,Gaziosmanpaşa Taşımacılık

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyatları

İstanbul evden eve nakliye fiyatları içerisinde satışlar içerisinde İstanbul Nakliye Fiyatları ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücretler ortalama gidilecek konumlar ve işçi işçiliğine göre değişiklik gösteriliyor. İstanbul  Evden Eve Nakliyat Firmaları  Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

HAKAN Evden eve nakliyat Firmaları ve fiyatları araştırma evresi, taşınma sürecinin en önemli ve stresli kısımlarından biri olabilir. Doğru firmayı seçmek, eşyalarınızın güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması için çok önemlidir.

+90(544)4453357

Hakan Evden Eve Nakliyat

hakan evden eve nakliyat

Nakliyeci firması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli faktörler:

 • Deneyim: Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir firma seçmeniz daha güvenli bir taşınma sağlayacaktır.
 • Güvenilirlik: Firmanın sicilini ve geçmiş müşteri yorumlarını araştırmanız önemlidir.
 • Hizmetler: İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunan bir firma seçmeniz önemlidir. Bu hizmetler arasında ambalajlama, demonte ve montaj, asansörlü nakliyat, sigorta gibi hizmetler yer alabilir.
 • Fiyat: Farklı firmalardan fiyat teklifi almanız ve karşılaştırmanız önemlidir. Fiyat tekliflerini alırken sadece nakliye ücretini değil, sigorta, ambalajlama gibi ek hizmetlerin ücretlerini de göz önünde bulundurmanız gerekir.
 • Müşteri Hizmetleri: Firmanın müşteri hizmetlerinin ne kadar iyi olduğunu araştırmanız önemlidir. Taşınma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız, firmanın size yardımcı olabilecek bir müşteri hizmetleri ekibine sahip olması önemlidir.
Evden Eve Taşımacılık

evden eve taşımacılık

Evden eve nakliyat firmaları ve fiyatları araştırmak için:

 • İnternette araştırma yapabilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızdan ve ailenizden tavsiye isteyebilirsiniz.
 • Müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.
 • Nakliyeciler derneklerine danışabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları ve fiyatları ile anlaştıktan sonra:

 • Taşınma tarihinizi ve saatinizi teyit edin.
 • Taşınacak eşyalarınızın listesini hazırlayın.
 • Değerli eşyalarınızı ayrı bir yerde saklayın.
 • Buzdolabını ve derin dondurucuyu boşaltın ve temizleyin.
 • Evcil hayvanlarınızı güvenli bir yere yerleştirin.

Taşınma günü:

 • Eşyalarınızın ambalajlanmasını ve yüklenmesini denetleyin.
 • Değerli eşyalarınızın nereye koyulduğunu takip edin.
 • Herhangi bir hasar veya kayıp olması halinde firmaya bildirin.

Evden eve taşımacılık firmaları ve fiyatları araştırırken stresli bir süreç olabilir, ancak doğru firmayı seçerseniz ve önceden iyi bir planlama yaparsanız, taşınma işleminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ek olarak, evden eve nakliyatla ilgili bazı faydalı bilgiler:

 • Türkiye’de evden eve nakliye sektörü oldukça gelişmiştir.
 • Farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun birçok firma bulunmaktadır.
 • Sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmaları tercih etmeniz önemlidir.
 • Taşınma öncesi ve sonrası eşyalarınızı kontrol etmeyi unutmayın.
Hakan Asansörlü Taşımacılık

Hakan asansörlü taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü nakliye, yüksek katlı binalarda veya dar merdivenli evlerde taşınmayı kolaylaştıran ve güvenli hale getiren bir yöntemdir. Bu yöntemde, eşyalar özel olarak tasarlanmış asansörler aracılığıyla pencereden veya balkondan aşağı indirilir veya yukarı çıkarılır.

Asansörlü taşımacılığın avantajları:

 • Güvenlidir: Eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında hasar görme riski azalır.
 • Hızlıdır: Asansörler sayesinde taşınma işlemi daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanır.
 • Pratiktir: Dar merdivenli veya yüksek katlı binalarda taşınmayı kolaylaştırır.
 • Rahattır: Ağır eşyaları taşımak için taşıyıcı kullanmanıza gerek kalmaz.
 • Ekonomiktir: Uzun vadede, merdivenlerden taşımaya göre daha az masraflı olabilir.

Asansörlü taşımacılık dezavantajları:

 • Maliyetlidir: Merdivenlerden taşımaya göre daha pahalı olabilir.
 • Her yere uygun değildir: Her binada asansörlü nakliye hizmeti sunulmamaktadır.
 • Hava koşullarından etkilenebilir: Şiddetli yağmur veya rüzgar gibi hava koşullarında asansörlü nakliye kullanılamayabilir.

Asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmaları Hakan Asansörlü Taşımacılık seçerken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Deneyim: Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir firma seçmeniz önemlidir.
 • Güvenilirlik: Firmanın sicilini ve geçmiş müşteri yorumlarını araştırmanız önemlidir.
 • Ekipman: Firmanın modern ve güvenli ekipmanlara sahip olması önemlidir.
 • Sigorta: Firmanın eşyalarınızı sigorta altına alması önemlidir.
 • Fiyat: Farklı firmalardan fiyat teklifi almanız ve karşılaştırmanız önemlidir.
Beylikdüzü Asansörlü taşımacılık hizmeti için ortalama fiyatları:
 • 1+1 ev için: Tek taraf 2.500 TL – Çift Taraf 5.000 TL
 • 2+1 ev için: Tek Taraf 3.000 TL – Çift Taraf 6.000 TL
 • 3+1 ev için: Tek Taraf 3.500 TL – Çift Taraf  7.000 TL
 • 4+1 ev için: Tek Taraf 4.000 TL – Çift Taraf 8.000 TL
 • 5+1 ev için: Tek Taraf 4.500 TL – Çift Taraf 9.000 TL

Asansörlü Nakliyat firmaları Tavsiye : Hakan Nakliyat

Hakan Asansörlü nakliye hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

İnternette araştırma yapabilirsiniz.

Nakliyeciler derneklerine danışabilirsiniz.

Hakan Asansörlü nakliye hizmeti veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları fiyatları, taşınacağınız mesafeye, taşınacak eşyalarınızın hacmine, kat sayısına, firmanın sunduğu hizmetlere ve seçtiğiniz sigorta paketine göre değişiklik gösterebilir.

Hakan Asansörlü Nakliyat

Hakan asansörlü Nakliyat

Ortalama evden eve nakliye firmaları fiyatları 2024 yılı için:

 • Şehir içi: 10.000 TL – 30.000 TL
 • Şehirlerarası: 20.000 TL – 100.000 TL
Fiyatları etkileyen faktörler:
 • Mesafe: Taşınacağınız mesafe arttıkça fiyat da artar.
 • Eşya hacmi: Taşınacak eşyalarınızın hacmi arttıkça fiyat da artar.
 • Kat sayısı: Eşyalarınızın taşınacağı kat arttıkça fiyat da artar.
 • Hizmetler: Ambalajlama, demonte ve montaj, asansörlü nakliyat gibi ek hizmetler ücreti artırır.
 • Sigorta: Sigorta yaptırmak ücreti artırır.
Evden eve nakliye firmaları ve fiyatları seçerken fiyat teklifi alırken şunlara dikkat edin:
 • Teklifte hangi hizmetlerin dahil olduğunu kontrol edin.
 • Farklı firmalardan en az 3 fiyat teklifi alın.
 • Fiyat tekliflerinde sadece nakliye ücretini değil, sigorta, ambalajlama gibi ek hizmetlerin ücretlerini de göz önünde bulundurun.
 • Fiyatlar çok düşükse firmanın güvenilir olduğundan emin olun.
Beylikdüzü Evden Eve Taşımacılık Firmaları Ortalama Fiyatları
Şehir 1+1 Ev 2+1 Ev 3+1 Ev
İstanbul (Şehir içi nakliye) 7.500 TL – 9.500 TL 12.000 TL – 15.000 TL 15.000 TL – 25.000 TL
İstanbul Ankara (Şehirlerarası nakliye) 15.000 TL – 30.000 TL 20.00 TL – 40.000 TL 25.000 TL – 45.000 TL
İstanbul İzmir (Şehirlerarası nakliye) 17.000 TL – 35.000 TL 22.000 TL – 45.000 TL 27.000 TL – 50.000 TL
İstanbul – Ankara – izmir parça eşya taşıma fiyatları 3.000 TL – 5.000 TL 4.000 TL – 6.000 TL 5.000 TL – 8.000 TL

One response

 1. İnternet ten araştırırken tesadüfen bulduğum bir firma ama çok memnun kaldım tşk etmeden de geçemezdim çok profesyonel bir hizmet aldım hiç bir sorun yaşatmadılar hatta ekstra bir kaç yeni aldığım resim taplolarının bile duvara montajını beni kırmadan yaptılar kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir